Celosvetový trh s mobilnými tlačiarňami bude do roku 2022 rásť

Spoločnosť Pr.com informovala o tom, že trh s mobilnými tlačiarňami prekvitá kvôli pokroku v maloobchodnom a logistickom sektore, "rast predaja elektronického obchodu, zlepšenie vopred dopravných systémov (ITS) spolu so zlepšením celkových ekonomických podmienok".

Dôvodom rastu sa zdá byť nárast v oblasti bezdrôtových technológií, ako aj cloud computingu a podľa výskumnej správy "Správa o globálnom trhu s mobilnými tlačiarňami 2017" sa očakáva, že trh mobilných tlačiarní bude rásť na pozitívnom CAGR 2016- 2022.

Tieto tlačiarne sú navrhnuté tak, aby boli používané na cestách a sú ľahké a efektívne, zaznamenali článok, a ešte lepšie sú navrhnuté tak, aby sa mohli používať bez počítača pomocou USB alebo pamäťových kariet.

Trh s multifunkčnými zariadeniami bude v rokoch 2017 až 2021 rásť na úrovni  vo výške 3,3 percenta na celom svete.

Výskum ukazuje, že rast trhu MFP dominujú kľúčové OEM spoločnosti Canon, HP Inc, Konica Minolta, Kyocera Document Solution, Ricoh a Xerox.

Podľa priemyselných expertov, ktorí "pripravili hĺbkovú analýzu trhu, ktorí vypočítali" veľkosť trhu "tým, že zvážili MFP" používané jednotlivým spotrebiteľom, obchodným a podnikovým segmentom ", dôjde k ročnému nárastu o 3,35 percenta.

Tiež bolo poznamenané, že jeden "vodič na trhu" znížil náklady na multifunkčné zariadenia a že predajcovia majú v pláne znížiť počiatočné nákupné náklady v prospech segmentov spotrebiteľov a koncových užívateľov, čím sa stávajú dostupnejšími pre všetkých.

Nové technológie na trhu, ako napríklad LED, boli MFP prijaté už v roku 2012 a boli ďalej rozvíjané na lepšie rozlíšenie obrazov, textu a obsahu v porovnaní s laserovými tlačiarňami, pretože multifunkčné zariadenia LED používajú "svetlo vyžarované zo svetelnej diódy namiesto laserového lúča, aby vytvoril dojem obsahu na OPC bubne "a táto technológia je presnejšia, čo vedie k jasnejšiemu obsahu.

Správa tiež poznamenala, že tlač s vysokým rozlíšením, ktorá závisí od atramentových tlačiarní, sa "posunie na multifunkčné zariadenia LED", pretože technológia umožňuje rýchlejšiu tlač a lepšie používanie atramentu a tonera s vyššou kvalitou tlače, ale nižšie celkové náklady na vlastníctvo.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.